عنوانتعداد شبنوع سفرقیمت از
تور مالزی سنگاپور نوروز 1400 7 شب هوایی - ماهان 4,900,000 تومان + 250 دلار
تور جزیره سنتوزا سنگاپور نوروز 1400 6 شب هوایی - عمان ایر لطفا تماس بگیرید
تور بالی+سنگاپور نوروز 1402 7 شب هوایی - ماهان/ عمان ایر 8,950,000 تومان + 795 دلار
تور سنگاپور نوروز 1400 5 شب هوایی - ماهان 4,900,000 تومان + 290 دلار
تور پوکت سنگاپور نوروز 1400 7 شب هوایی - ماهان / عمان ایر 4,950,000 تومان + 595 دلار
تور فیلیپین سنگاپور نوروز 1400 7 شب هوایی - عمان ایر 8,900,000 تومان + 600 دلار
تور سنگاپور+ماکائو نوروز 1400 6 شب هوایی - ماهان 6,590,000 تومان + 1090 دلار

 

جهت مشاهده قیمت تور سنگاپور بر روی عنوان تور مورد نظر کلیک کنید⇓

 

 

 

سنگاپور

تور سنگاپور

کشور جمهوری سنگاپور در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و پایتخت آن شهر سنگاپور است. این کشور در جنوب شبه‌جزیره مالایا واقع شده و کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا است. سنگاپور در شمال خط استوا قرار دارد و کشورهای مالزی و اندونزی تنها همسایه‌های آن هستند.

سنگاپور کشوری ثروتمند و مدرن است. این کشور امروزه به عنوان یکی از لوکس ترین و جذاب ترین مقاصد سفر در دنیا شناخته می شود. وقتی تور سنگاپور را برای سفر انتخاب می کنید، گزینه های جذابی برای انتخاب دارید: می توانید یک روز کامل را به گاردنز بای د بی، یک باغ وسیع و زیبا اختصاص بدهید و یا به سراغ بزرگترین شهربازی آسیا یعنی یونیورسال استودیو بروید و  یک هیجان بی‌نظیر را تجربه کنید. یا آن که مارینا بی، این هتل مجلل و منحصر به فرد را در لیست خود بگنجانید و حتی اگر نمی توانید در آن اقامت کنید، وقتی بگذارید و آن را از بیرون تماشا کنید (از نقاط دیدنی سنگاپور هتلی به نام مارینا بی سندز است که به شکل یک کشتی بر روی ۳ ساختمان بلند ساخته شده و استخری دارد که انتهای آن این ذهنیت را تداعی می‌کند که شناگران در حال افتادن از ساختمان هستند.) البته که این ها تنها گزینه های شما در سنگاپور نیستند و باید بدانید لیست بلند بالایی از اماکن دیدنی و تفریحات متنوع در سنگاپور پیش روی شما قرار دارد.

 

تور سنگاپور

پیش از حضور کشورهای اروپایی در این منطقه، منطقه‌ای که امروزه به عنوان سنگاپور شناخته می‌شود فقط منطقه ماهیگیری مالایی در ریزشگاه رودخانه سنگاپور بود. سنگاپور از سال ۱۸۲۴ تا ۱۹۶۳ میلادی، یکی از مستعمرات بریتانیا بود. در سال ۱۹۴۲ سنگاپور که هنوز مستعمره بریتانیا بود، توسط ژاپن اشغال شد و نیروهای بریتانیایی مجبور به ترک آن شدند. وینستون چرچیل این رخداد را «بدترین فاجعه و بزرگترین تسلیم در تاریخ بریتانیا» نامید. سنگاپور پس از پایان جنگ در سال ۱۹۴۵ میلادی دوباره توسط نیروهای بریتانیایی اشغال شد. هجده سال بعد در سال ۱۹۶۳ سنگاپور به عنوان عضوی از فدراسیون مالزی استقلال خود را از بریتانیا به دست آورد. این کشور در نهایت دو سال بعد در سال ۱۹۶۵ از مالزی جدا شد و به این ترتیب جمهوری سنگاپور شکل گرفت.

 

تور سنگاپور

 

 

سنگاپور با مساحت ۷۲۲ کیلومتر مربع کمی کوچکتر از شهر تهران و کشور بحرین است. این کشور که از تعدادی جزیره تشکیل شده، یکی از مراکز بزرگ داد و ستد کالا در جهان است. سنگاپور یکی از ۳ کشور-شهر مستقل کنونی در جهان است و از زمان استقلال در سال ۱۹۶۵، به یکی از پررونق‌ترین کشورهای جهان تبدیل شده و امروزه یکی از پرترددترین بندرهای دنیاست. سنگاپور از لحاظ ذخایر معدنی کشور فقیری است اما اقتصاد آن که متکی بر بخش خدمات و صنعت است، رشد و شکوفایی فراوانی داشته و این کشور را به یکی از ثروتمندترین مناطق دنیا تبدیل کرده‌است. به نحوی که هم‌اکنون چهارمین مرکز اقتصادی بزرگ دنیا و سومین مرکز بزرگ پالایش نفت در دنیا به‌شمار می‌آید.

آب و هوای سنگاپور گرم و مرطوب است و میانگین بارش سالانه در آن به بیش از ۲۳۴۰ میلی‌متر می‌رسد.

تور سنگاپور

 

 

معرفی برخی از جاذبه های معروف سنگاپور

  • باغ های گاردنز بای د بی (Gardens by the Bay)
  • پارک موضوعی یونیورسال استودیو (Universal Studios Singapore)
  • جزیره تفریحی سنتوسا (Sentosa)
  • باغ وحش نایت سافاری سنگاپور (Night Safari Singapore)
  • باغ پرندگان جورونگ (Jurong Bird Park)
  • پرنده سنگاپوری (Singapore Flyer)

 

تور سنگاپور

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو