عنوانتعداد شبنوع سفرقیمت از
تور هنگ کنگ+ماکائو نوروز 1402 7 شب 8 روز هوایی - امارات 1570 دلار +15/500/000 تومان
تور سنگاپور+ماکائو نوروز 1400 6 شب هوایی - ماهان 6,590,000 تومان + 1090 دلار
تور ماکائو مالزی نوروز 1400 7 شب هوایی - ماهان 6,500,000 تومان + 715 دلار
تور هنگ کنگ+ماکائو نوروز 1400 هوایی - قطر ایرویز - امارات 3,790,000 تومان + 850 دلار

 

جهت مشاهده قیمت تور ماکائو بر روی عنوان تور مورد نظر کلیک کنید⇓

 

 

 

ماکائو

شبه جزیره‌ای در دریای جنوبی چین به نام ماکائو وجود دارد که دیدنی‌های فراوان دارد. گردشگران زیادی از سراسر دنیا همیشه به این شبه جزیره سفر می‌کنند. به علت کسرت اماکن تفریحی و گردشگری و هتلهای بسیار لوکس و اقامت گاههای سوپر لوکس برای مسافران به لاس وگاس شرق آسیا معروف گردیده است.

فرهنگ این منطقه که زمانی تحت استعمار پرتغالی ها قرار داشت، ترکیبی از فرهنگ چین و پرتغال است. جزیره ماکائو بطور کلی به سه ناحیه شامل شبه‌ جزیره ماکائو و دو جزیره به نام‌ های تایپا و کولوآنه تقسیم بندی شده است. ناحیه ‌ی بین این دو جزیره به نام کوتای را نیز بخش چهارم آن محسوب می‌ کنند. مساحت کم جزیره ماکائو و نزدیکی بناهای تاریخی و جاذبه‌ های گردشگری و تفریحی، سبب شده تا نیاز چندانی به استفاده از وسایل نقلیه نباشد و با کمی پیاده‌ روی بتوان اغلب نقاط جزیره را کشف کرد. اغلب خیابان‌ها نیز دارای پیاده ‌رو بوده و امنیت کافی برای عابران وجود دارد. ماهیگیران فوجیان و کشاورزان گوانگ‌ دانگ، اولین ساکنان ماکائو بوده و به سبب امتداد جاده ابریشم به این منطقه، مسیر تجاری شرق به غرب و محل اتصال آسیا و اروپا بوده است.

اقتصاد ماکائو تا حد زیادی بر گردشگری استوار است و همچنين ماكائو شهري است تجاري و با توجه به مجاورت آن با كشور چين بسياري از كالاها از اين شهر به نقاط گوناگون جهان صادر مي شود.

 

آب و هوا

آب و هوای ماکائو در بهار غالبا ابری و گرم است و در تابستان هوایی بسیار گرم و بارانی دارد. البته در پاییز هوای بسیار مطبوع و خنکی دارد که در مقایسه با زمستان های سرد و آفتابی اش بهترین زمان برای سفر به ماکائو است. آب و هوای این منطقه تا حد زیادی تحت تاثیر بادهای موسمی منطقه جنوب شرق آسیا می باشد و تفاوت دما در تابستان و زمستان قابل توجه است. البته سلیقه هر گردشگر و اینکه در چه فصلی تمایل به استفاده از تور ماکائو را دارد هم بسیار مهم است.

 

ماکائو دارای کلیساها ، معابد ، قلعه ها و ساختمان های قدیمی است که تلفیقی از فرهنگ اروپایی و چینی در کنار یکدیگر است و جاذبه ایی زیبا را بوجود می آورد.
مجسمه بوديساتا آوالوكيتسوارا (Bodhisatta Avalokitesvara) در نزدیکی ساحل که همانند مجسمه حضرت مریم مقدس است.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو