مرکز هنری بالی

یکی از شهرهای سرزنده و شاداب اندونزی، اوبود، در جزیره بالی است. تاکنون اوبود اصلی ترین مرکز فرهنگ و هنر در این کشور بوده که به مرور زمان به یکی از جاذبه های گردشگری این کشور برای توریست ها و گردشگران تور بالی تبدیل شده است. در بالی هم یک شهر به نام اوبود به عنوان مرکز هنری بالی وجود دارد که بسیار تماشایی است.

 

مرکز هنری بالی

مرکز هنری بالی

 

با سفر به این شهر، جنبش های هنری مدرن بالی را خواهید دید، قصرهای سلطنتی، معابد تاریخی و بسیاری گالری ها که هرکدام به گونه ای نشان دهنده هنر و فرهنگ موجود در این منطقه است. اوبود، برای توریست ها و گردشگران تور بالی که علاقه مند به هنر هستند، می‌تواند یکی از بهترین منطقه هایی باشد که در این شهر گشته اند.

 

مرکز هنری بالی

 

در اوبود، مجموعه‌ای از خانه های سنتی و قدیمی که اطراف آن را باغ های استوایی فراگرفته، نگهداری می‌شوند. اگر می‌خواهید همه جای این شهر را بگردید، بهتر است اول از موزه هنر آگونگ رای و سپس موزه هنر نکا شروع کنید. این دو موزه که البته نزدیک به جنگل میمون ها هستند، بهترین موزه از آثار سنتی و معاصر که شامل گالری هنر می باشند. بعد از این دو موزه، از خانه ستیا دراما، خانه ماسک و عروسک هم می‌توانید دیدن کنید. در این مجموعه، انواع ماسک های مختلف تشریفاتی که هرکدام برای مراسمی از تمام آسیا هستند، نشان داده می شود. اگر همراه با کوک خود سفر کرده اید، کارگاه های هنری در این منطقه هستند که به نقاشی سنت، ساخت ماسک و زیورآلات می پردازد، می توایند همراه با کودک خود در این کارگاه ها شرکت کنید!

 

 

بازارچه‌های مرکز هنری بالی

در بازارچه‌های این منطقه، هزاران هزار غرفه های مختلف و متنوع از زیرورآلات، مجسمه سازی، سارونگ و منبت کاری و … قرار داشته که پاتوق همیشگی توریست ها و گردشگران ترو بالی شده است. اکثر این کالا ها در روستاهای اطراف‏ این منطقه تولید می شوند. اگر سوغات و هدایایی از این منطقه می‌خواهید، این بازارچه بهترین مکان برای خرید سوغات و هدیه است همچنین می‌توانید با کمی چانه زدن تخفیف بسیار خوبی بگیرید. روبروی این بازار، قصر باشکوه و سلطنتی پوری سارن رویال قرار داشته که به هنگام غروب، نمایش رقص های سنتی در آن برگزار می شود که برای گردشگران بسیار سرگرم کننده و جالب است.

 

مرکز هنری بالی

بازارچه‌های مرکز هنری بالی

 

نظرات

دیدگاه خود را به ما بگویید.

نام: (لازم)
ایمیل: (لازم)
وب سایت:
پیام: