پارک سافاری بالی

سفر به اندونزی مخصوصا تور بالی شگفتی‌های زیادی را به همراه خواهد داشت. یکی از جاذبه های گردشگری جالب جزیره زیبای بالی پارک سافاری بالی (Bali Safari Park) است. باغ وحش و پارک سافاری بالی در خارج از شهر دنپازار واقع شده است که دارای دو بخش پارک آبی که شامل حیوانات دریایی متنوع بوده و بخش دوم آن پارک جنگلی که مکان نگهداری از حیوانات وحشی است می‌باشد.

 

 

پارک مارین و سافاری بالی که در سال 2007 در بالی ساخته شده، با مساحت 2000 کیلومتری مربع و یکی از بزرگترین باغ وحش در آسیای جنوبی به شمار می رود و خانه 80 گونه مختلف از حیوانات، بزرگترین باغ‌وحش بالی محسوب می‌شود. پارک سافاری و مارین بالی همانطور که از اسمش پیداست، به دو بخش تقسیم می‌شود. یکی از آنها بخش حیوانات وحشی و اهلی است که مسافران تور بالی می‌توانند غذا خوردن و غرش‌های آنها را از پشت شیشه تماشا کنند و بخش دوم که تعدادی از حیوانات دریایی در آن قرار دارند.

 

 

پارک سافاری بالی علاوه بر حیوانات وحشی، زیستگاه شترها و فیل‌های غول‌پیکر نیز هست که مسافران تور بالی سوار بر آنها می‌توانند به نقاط مختلف پارک سفر کرده و لذت ببرند. می‌توانید اورانگوتان‌ها را از نزدیک دیده یا آنها را لمس کنید. همچنین در پارک مارین بالی، شاهد گونه‌های مختلف کوسه‌ ماهی و دیگر جانداران دریایی خواهید بود.

 

 

با ورود به این مجموعه و با سوار شدن در اتوبوس سافاری، می توانید از حیوانات مختلف در بخش های مختلف پارک دیدن کنید، نمایش هایی از فیل های با استعداد را خواهید دید و از دیدن بچه کوسه ها در آکواریوم لذت خواهید برد. برخی از حیوانات مارین پارک که شامل گوزن های خالدار، گور خر، کرگدن آفریقایی، خرس های هیمالیا، نیلگای، شتر، شترمرغ، بابون و شیر مربوط به مناطق اندونزی، هند و آفریقا هستند. افسانه ای ترین حیوان این پارک، ببر سفید افسانه ای است که به چشم قهرمان حیوانات پارک به آن نگریسته می شود.

 

 

هیجان‌انگیزترین بخش این پارک، سافاری در حیات‌وحش و میان حیوانات اهلی و وحشی کمیاب است مطمئناً خاطره‌انگیزترین بخش برای مسافران تور بالی خواهد بود. در این پارک وحش آزاد، گردشگران به دنیای حیوانات کمیاب نزدیک شده و تغذیه شیر و ببر را از نزدیک می بینند. اصلی ترین جاذبه این باغ وحش، محوطه باز آن است که می توان حیوانات وحشی را در زیستگاه طبیعی خود دید. بازدید از این محل فقط با خودروهای پارک امکانپذیر است. هیجان انگیز ترین بخش بازدید از دنیای وحش زمانی است که گردشگران وارد جنگلی گرمسیری می شوند که در آن تمساح ها منتظر آنها هستند.

 

 

اطلاعات مورد نیاز

  • آب و هوای این مجموعه تفریحی گرم و مرطوب است، بنابراین، در زمان مراجعه و استفاده از سافاری بالی، این موضوع را در نظر داشته باشید و لباس و کفش مناسب بپوشید.
  • به بازدید کنندگان نقشه رایگانی ارائه می شود، نقشه را دریافت کنید و از آن استفاده نمایید.
  • از فرصت های خوبی که برای عکاسی در اینجا نصیب تان می شود استفاده کنید و عکس های خاطره انگیزی خلق کنید.
  • امکان استفاده از تفریحات آبی در مجاور این پارک وجود دارد؛ بنابراین، حوله، لباس و لباس مخصوص شنا با خود همراه داشته باشید.

 

 

هزینه پارک سافاری بالی

هزینه بلیط ورودی پارک مارین و سافاری بالی از 60 دلار به ازای هر نفر شروع شده و شب‌ها به 90 دلار نیز می‌رسد. شاید این هزینه در نگاه اول برای مسافران تور بالی مقدار زیادی به نظر برسد؛ اما سافاری در جنگل‌های باغ‌وحش‌ بالی با وجود انواع حیوانات وحشی، ارزش این مقدار هزینه را برای تجربه‌ای هیجان‌انگیز و جالب دارد. حیوانات پارک سافاری و مارین بالی از سه محدوده اندونزی، هند و آفریقا جمع‌آوری شده‌اند که می‌توانید تمام این حیوانات را در باغ‌وحش بالی هنگام سفر با تور بالی، تماشا کنید.

 

 

ساعات کار پارک سافاری بالی

این مجموعه تفریحی در آخر هفته یعنی روزهای شنبه و یکشنبه در ساعت 8:30 تا 17:30 و در بقیه روزهای هفته از ساعت 9:00 تا 17:30 پذیرای مراجعه کنندگان است و بازدید از آن برای عموم آزاد است.

 

نظرات

دیدگاه خود را به ما بگویید.

نام: (لازم)
ایمیل: (لازم)
وب سایت:
پیام: