با این 5 دلیل کارهای همیشگیتان را رها کنید و به سفر بروید??

سفر و زندگی در خارج از کشور
همیشه سفر و زندگی در کشورهای دیگر انسان را با تجربه ها و هیجانات جدیدی روبرو می کند که تا پیش از آن معنی آن را نمی دانسته است. قبل از مهاجرت به ژاپن درباره این کشور اطلاعات چندانی نداشتم، فقط یک سری اطلاعات کلی بود اما وقتی در محیط و جو این کشور زیبا قرار گرفتم سفر و زندگی در کشوری دیگر برایم مفهوم دیگری یافت.
آرتان تراول 1
سیاحت در شهر جدیدتان وشهرهای اطرافش : گردش در اطراف و کشف قسمت ‌های مختلف شهرمان، یک راه عالی برای گذران روز بود. این شهر پر از کانال های آب است، بنابراین کافی بود یکی از آنها را انتخاب کنیم و درکنار آن قدم بزنیم تا خسته شویم. به علاوه در اطراف آن نیز شهرها و شهرک ‌های زیادی وجود دارد که تا رسیدن به آنها تنها یک اتوبوس فاصله است. بررسی محیط‌ های جدید همیشه هیجان انگیز است.استفاده از یک واحد پول جدید: حساب کردن ین به جای دلار، کاری است که تا به آن عادت کنید، زمان می برد. محاسبه اینکه کدام اسکناس یا سکه را به مغازه ‌دار بدهید، در ابتدا می تواند یک نوع ماجراجویی باشد، اما در نهایت سرگرم کننده است امتحان یک زبان جدید : زبان ژاپنی ما خیلی بد است. خیلی کم از آن می دانیم؛ می توانیم از جایی به جای دیگر برویم، غذا از رستوران سفارش بدهیم و سوالات ساده ای درباره آدرس مکان‌ها بپرسیم، اما به جز اینها اصلا چیزی بلد نیستیم. اما انصافا این زبان، زبان سختی است. من پیشنهاد می‌کنم وقت بیشتری را برای یادگیری زبان کشوری که به آن مهاجرت می کنید بگذارید. چون حتی اگر اقامتی موقتی را تجربه می کنید هم چیزی از دست نخواهید داد و می توانید با یادگیری یک زبان جدید به دانش خود اضافه کرده و همچنین با مردم این کشور در مکانها و کشورهای مختلف نیز به محض روبرویی به سادگی ارتباط برقرار کنید. خوردن غذاهای متفاوت در هر روز: برای ما یکی از بهترین قسمت ‌های زندگی در خارج، امتحان غذاهای جدید ژاپنی بود. اینجا غذاهایی وجود دارد، که ما حتی اسم شان را هم نشنیده ‌ایم و از هر آنچه که امتحان می کنیم، لذت می بریم . غذاهای عجیبی هم در خیابان به فروش می رسند که اصلا علاقه ای به امتحان کردنشان نداریم، اما به جز آنها بقیه غذاها بسیار خوشمزه هستند.
آرتان تراول 2
یاد گرفتن درباره فرهنگی جدید: وقتی به کشوری می روید، نگاه تان به آنجا عمیق تر می شود و کمی در مورد آن کشور یاد می گیرید. وقتی که در جایی زندگی می کنید، می توانید به راستی سنت و فرهنگ آن را بشناسید. ما توانستیم چیزهای خیلی منحصر به فردی درمورد مردم ژاپن یاد بگیریم که اگر تنها یک ماه در اینجا می ماندیم، این مساله امکان پذیر نبود.
رفتن به سرکار: خوب، اغلب مردم سرکار رفتن را جز لذت های زندگی دسته بندی نمی کنند، اما برای ما این چنین است. ما به کودکان دوست داشتنی ژاپنی ،انگلیسی یاد می دهیم. با تنها هفده ساعت کار در هفته ، پول کافی به دست می آوریم تا برای مسافرت، پس انداز کنیم. اگر از من بپرسید معامله ای خوبی است. اگر درخارج زندگی می کنید، به احتمال زیاد کاری متفاوت از آنچه در وطن تان انجام می دادید خواهید داشت، این تغییر، هیجان انگیز است.

نظرات

نظرات بسته شده است.